Producenci

Technologia UV

UV Equipment „to go” to szybki i łatwy sposób na renowację kanalizacji. Sam proces utwardzania, polega na foto inicjowaniu wrażliwego na promieniowanie UV materiału ...

Aktualności
Zapraszamy Państwa do działu aktualności. Dowiecie się na bieżąco o nowościach z zakresu nowoczesnych technologi do naprawy bezywkopowej.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Robot frezujący - HC 150

Robot frezujący - HC 150
Robot frezujący - HC 150

Wielofunkcyjny robot frezujący HC 150

Samojezdny robot frezujący HC 150 to wielofunkcyjne urządzenie wykorzystywane do pracy w rurach o średnicy DN 150 - DN 350. Doskonała jednostka do najcięższych prac związanych z frezowaniem betonu, wycinaniem korzeni, udrażnianiem zatkanych przewodów rurowych, czy też wycinaniem za głęboko wpiętych przyłączy. Robot frezujący HC 150 został wyposażony w dwie kamery, kamerę przednią obrotową 360° i dodatkową kamerę wsteczną. Oprócz wielu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, szczególną uwagę należy zwrócić na samą konstrukcję ramienia frezującego i możliwość jego obrotu wokół osi 360°. Wynika to z zastosowania wodnego złącza obrotowego dzięki, któremu ramie robota obraca się wokół osi co znacznie poprawia możliwości produkcyjne tej jednostki. Głównie chodzi tu o wyeliminowanie ograniczeń związanych z ruchem ramienia robota i wyeliminowaniem nadmiernej długości przewodów zasilających silnik frezujący, które często stanowiły problem dla operatora. 

Wielofunkcyjny robot frezujący oprócz swoich podstawowych możliwości związanych z frezowaniem oferuje również możliwość wykonywania napraw bezwykopowych związanych z montażem kształtek kapeluszowych, które służą do uszczelniania źle wpiętych bądź uszkodzonych przyłączy.

 

 

 

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl