Producenci

Technologia UV

UV Equipment „to go” to szybki i łatwy sposób na renowację kanalizacji. Sam proces utwardzania, polega na foto inicjowaniu wrażliwego na promieniowanie UV materiału ...

Aktualności
Zapraszamy Państwa do działu aktualności. Dowiecie się na bieżąco o nowościach z zakresu nowoczesnych technologi do naprawy bezywkopowej.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Roboty frezujące

Roboty frezujące produkcji IBG HYDRO TECH to wielofunkcyjne urządzenia do prowadzenia bezwykopowych prac w nieprzełazowych przewodach rurowych. Wykorzystywane do prac związanych z frezowaniem betonu, wycinaniem korzeni, udrażnianiem zatkanych przewodów rurowych, szlifowaniem przetopów w miejscach spawania rur stalowych czy też wycinaniem za głęboko wpiętych przyłączy. Roboty firmy IBG HYDRO TECH to jedyne na rynku urządzenia, które do napędu głowicy frezującej wykorzystują czystą wodę. Dzięki czemu są w pełni ekologiczne, nie stanowią zagrożenia w przypadku uszkodzenia przewodów hydraulicznych i zanieczyszczenia środowiska olejem hydraulicznym. Oprócz podstawowych powyższych zadań roboty frezujące są wykorzystywane do prac związanych z montażem kształtek kapeluszowych w celu naprawy i uszczelniania przyłączy bocznych czy też do naprawy całych przyłączy bocznych nowatorską metodą "Street to  Home" dzięki której możemy naprawić przyłącze metodą rękawa z kanału głównego.

 

Robot Frezujący - HC 100

Robot Frezujący - HC 100
Robot Frezujący - HC 100

Najsilniejszy robot frezujący w swojej klasie na rynku.

Dwie kamery - kamera przednia i kamera perspektywiczna

Wodno - hydrauliczny robot frezujący  to wielofunkcyjne urządzenie wykorzystywane do precyzyjnego frezowania w ciasnych przewodach rurowych. Wykorzystywany jest do prac związanych z frezowaniem betonu, wycinaniem korzeni, udrażnianiem zatkanych przewodów rurowych, czy też wycinaniem za głęboko wpiętych przyłączy. Robot  został zaprojektowany do prac w przewodach rurowych o średnicy DN 100 - DN 200. Dzięki swojej modułowej konstrukcji robot pokonuje kolana 45° w rurach DN 150 i 67° w rurach DN 200. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów robot charakteryzuje się duża mocą głowicy tnącej ( około 4kW) co stawia go na pierwszym miejscu pod względem mocy wśród robotów zaprojektowanych do prac w przewodach DN 100 - DN 200. Całość prac związanych z frezowaniem jest prowadzona pod stałym nadzorem operatora, który dzięki dwóm wbudowanym kamerą ma stały podgląd na prowadzone prace. 

 

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł
  • nowość

Głowice frezujące

Głowice frezujące
Głowice frezujące

W zależności od charakteru prac oferujemy państwu różne głowice frezujące do frezowania betonu, stali i tworzyw sztucznych. 

Uwaga: W naszej ofercie znajdziecie Państwo głowice frezujące do wszystkich typów robotów frezujących różnych producentów.

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł

Robot frezujący - HC 150

Robot frezujący - HC 150
Robot frezujący - HC 150

Wielofunkcyjny robot frezujący HC 150

Samojezdny robot frezujący HC 150 to wielofunkcyjne urządzenie wykorzystywane do pracy w rurach o średnicy DN 150 - DN 350. Doskonała jednostka do najcięższych prac związanych z frezowaniem betonu, wycinaniem korzeni, udrażnianiem zatkanych przewodów rurowych, czy też wycinaniem za głęboko wpiętych przyłączy. Robot frezujący HC 150 został wyposażony w dwie kamery, kamerę przednią obrotową 360° i dodatkową kamerę wsteczną. Oprócz wielu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, szczególną uwagę należy zwrócić na samą konstrukcję ramienia frezującego i możliwość jego obrotu wokół osi 360°. Wynika to z zastosowania wodnego złącza obrotowego dzięki, któremu ramie robota obraca się wokół osi co znacznie poprawia możliwości produkcyjne tej jednostki. Głównie chodzi tu o wyeliminowanie ograniczeń związanych z ruchem ramienia robota i wyeliminowaniem nadmiernej długości przewodów zasilających silnik frezujący, które często stanowiły problem dla operatora. 

Wielofunkcyjny robot frezujący oprócz swoich podstawowych możliwości związanych z frezowaniem oferuje również możliwość wykonywania napraw bezwykopowych związanych z montażem kształtek kapeluszowych, które służą do uszczelniania źle wpiętych bądź uszkodzonych przyłączy.

 

 

 

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł

Zestawy mobilne do frezowania

Zestawy mobilne do frezowania
Zestawy mobilne do frezowania

Roboty frezujące produkcji IBG HYDRO TECH występują w różnych konfiguracjach. W zależności od intensywności prac, czy też miejsc wykonywanej pracy producent oferuje zestawy mobilne, które w łatwy sposób można przenieść na plac budowy, do budynków, piwnic oraz miejsc do których dotarcie pojazdami jest nie możliwe. Zestaw mobilny składa się wówczas z pulpitu sterującego, robota frezującego, myjki wysokociśnieniowej i bębna z przewodami wodno-elektrycznymi.

 

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl