Producenci

Technologia UV

UV Equipment „to go” to szybki i łatwy sposób na renowację kanalizacji. Sam proces utwardzania, polega na foto inicjowaniu wrażliwego na promieniowanie UV materiału ...

Aktualności
Zapraszamy Państwa do działu aktualności. Dowiecie się na bieżąco o nowościach z zakresu nowoczesnych technologi do naprawy bezywkopowej.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Roboty frezujące

Roboty frezujące produkcji IBG HYDRO TECH to wielofunkcyjne urządzenia do prowadzenia bezwykopowych prac w nieprzełazowych przewodach rurowych. Wykorzystywane do prac związanych z frezowaniem betonu, wycinaniem korzeni, udrażnianiem zatkanych przewodów rurowych, szlifowaniem przetopów w miejscach spawania rur stalowych czy też wycinaniem za głęboko wpiętych przyłączy. Roboty firmy IBG HYDRO TECH to jedyne na rynku urządzenia, które do napędu głowicy frezującej wykorzystują czystą wodę. Dzięki czemu są w pełni ekologiczne, nie stanowią zagrożenia w przypadku uszkodzenia przewodów hydraulicznych i zanieczyszczenia środowiska olejem hydraulicznym. Oprócz podstawowych powyższych zadań roboty frezujące są wykorzystywane do prac związanych z montażem kształtek kapeluszowych w celu naprawy i uszczelniania przyłączy bocznych czy też do naprawy całych przyłączy bocznych nowatorską metodą "Street to  Home" dzięki której możemy naprawić przyłącze metodą rękawa z kanału głównego.

 

Robot Frezujący - HC 100

Robot Frezujący - HC 100
Robot Frezujący - HC 100

Najsilniejszy robot frezujący w swojej klasie na rynku.

Dwie kamery - kamera przednia i kamera perspektywiczna

Wodno - hydrauliczny robot frezujący HC 100 to wielofunkcyjne urządzenie wykorzystywane do precyzyjnego frezowania w ciasnych przewodach rurowych. Wykorzystywany jest do prac związanych z frezowaniem betonu, wycinaniem korzeni, udrażnianiem zatkanych przewodów rurowych, czy też wycinaniem za głęboko wpiętych przyłączy. Robot HC 100 został zaprojektowany do prac w przewodach rurowych o średnicy DN 100 - DN 200. Dzięki swojej modułowej konstrukcji robot pokonuje kolana 45° w rurach DN 150 i 67° w rurach DN 200. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów robot charakteryzuje się duża mocą głowicy tnącej ( około 4kW) co stawia go na pierwszym miejscu pod względem mocy wśród robotów zaprojektowanych do prac w przewodach DN 100 - DN 200. Całość prac związanych z frezowaniem jest prowadzona pod stałym nadzorem operatora, który dzięki dwóm wbudowanym kamerą ma stały podgląd na prowadzone prace. 

 

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł
  • nowość

Elektryczny robot frezujący HC 200

Elektryczny robot frezujący HC 200
Elektryczny robot frezujący HC 200

Nowość na rynku robotów frezujących. Pionierskie rozwiązanie, w postaci elektrycznego silnika frezującego o mocy 3kW. Nowoczesna konstrukcja i zaawansowana technologia chłodzenia frezującego silnika elektrycznego pozwoliła na stworzenie silnej jednostki, której jedynym medium zasilającym jest prąd elektryczny. Dzięki czemu systemy robotów frezujących produkcji IBG HYDRO TECH z powodzeniem można instalować na autach do 3,5T. Obniżenie wagi to tylko jedna z wielu zalet tego rozwiązania. Wykorzystując prąd elektryczny do napędu silnika frezującego, eliminujemy wiele dodatkowych elementów systemu takich jak dużej mocy agregat prądotwórczy, eliminujemy samą pompę wysokociśnieniową, odchudzamy bęben kablowy z przewodów wodnych zasilających. Wszystkie zalety tego rozwiązania oprócz podstawowych kwestii ekonomicznych związanych z choćby przeglądami okresowymi poszczególnych elementów składowych systemu, czy też kosztami związanymi z ich eksploatacją  niosą jeszcze jedno duże udogodnienie w postaci niskiej emisji hałasu, co ma duży wpływ na polepszenie warunków pracy na placu budowy. Oprócz zalet dla samych operatorów, duże znaczenie ma zaleta związana z brakiem uciążliwego hałasu dla mieszkańców, w bliskim sąsiedztwie prowadzonych robót.

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł

Głowice frezujące

Głowice frezujące
Głowice frezujące

W zależności od charakteru prac oferujemy państwu różne głowice frezujące do frezowania betonu, stali i tworzyw sztucznych. 

Uwaga: W naszej ofercie znajdziecie Państwo głowice frezujące do wszystkich typów robotów frezujących różnych producentów.

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł

Robot frezujący - HC 150

Robot frezujący - HC 150
Robot frezujący - HC 150

Wielofunkcyjny robot frezujący HC 150

Samojezdny robot frezujący HC 150 to wielofunkcyjne urządzenie wykorzystywane do pracy w rurach o średnicy DN 150 - DN 350. Doskonała jednostka do najcięższych prac związanych z frezowaniem betonu, wycinaniem korzeni, udrażnianiem zatkanych przewodów rurowych, czy też wycinaniem za głęboko wpiętych przyłączy. Robot frezujący HC 150 został wyposażony w dwie kamery, kamerę przednią obrotową 360° i dodatkową kamerę wsteczną. Oprócz wielu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, szczególną uwagę należy zwrócić na samą konstrukcję ramienia frezującego i możliwość jego obrotu wokół osi 360°. Wynika to z zastosowania wodnego złącza obrotowego dzięki, któremu ramie robota obraca się wokół osi co znacznie poprawia możliwości produkcyjne tej jednostki. Głównie chodzi tu o wyeliminowanie ograniczeń związanych z ruchem ramienia robota i wyeliminowaniem nadmiernej długości przewodów zasilających silnik frezujący, które często stanowiły problem dla operatora. 

Wielofunkcyjny robot frezujący oprócz swoich podstawowych możliwości związanych z frezowaniem oferuje również możliwość wykonywania napraw bezwykopowych związanych z montażem kształtek kapeluszowych, które służą do uszczelniania źle wpiętych bądź uszkodzonych przyłączy. Kolejną możliwość jaką niesie ze sobą robot frezujący produkcji IBG HYDRO TECH to jego kompatybilność z systemem STREET TO HOME, bestsellerem na rynku bezwykopowych napraw. 

STREET TO HOME - naprawa przyłączy bocznych metodą rękawa z kanału głównego.

 

 

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł

Robot Frezujący - HC 200

Robot Frezujący - HC 200
Robot Frezujący - HC 200

Wielofunkcyjny robot frezujący HC 200

Samojezdny robot frezujący HC 200 to wielofunkcyjne urządzenie wykorzystywane do pracy w rurach o średnicy DN 200 - DN 600 z możliwością poszerzenia zakresu prac do DN 800. Doskonała jednostka do najcięższych prac związanych z frezowaniem betonu, wycinaniem korzeni, udrażnianiem zatkanych przewodów rurowych, czy też wycinaniem za głęboko wpiętych przyłączy. Konstrukcja robota frezującego HC 200 umożliwia zastosowanie trzech różnych ramion frezujących. Począwszy od ramienia wieloosiowego, które ze względu na umieszczenie kamer za silnikiem frezującym umożliwia frezowanie w przyłączach bocznych kanału głównego a samo ramię pracuje jak "przedramię zginające się w łokciu",poprzez ramię kątowe,które pracuje w układzie góra, dół, ąż po ramię czołowe wykorzystywane do frezowania od czoła. Oprócz wielu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, szczególną uwagę należy zwrócić na samą konstrukcję ramienia frezującego i możliwość jego obrotu wokół osi 360°. Wynika to z zastosowania wodnego złącza obrotowego dzięki, któremu ramie robota obraca się wokół osi co znacznie poprawia możliwości produkcyjne tej jednostki. Głównie chodzi tu o wyeliminowanie ograniczeń związanych z ruchem ramienia robota i wyeliminowaniem nadmiernej długości przewodów zasilających silnik frezujący, które często stanowiły problem dla operatora. 

Wielofunkcyjny robot frezujący oprócz swoich podstawowych możliwości związanych z frezowaniem oferuje również możliwość wykonywania napraw bezwykopowych związanych z montażem kształtek kapeluszowych, które służą do uszczelniania źle wpiętych bądź uszkodzonych przyłączy. Kolejną możliwość jaką niesie ze sobą robot frezujący produkcji IBG HYDRO TECH to jego kompatybilność z systemem STREET TO HOME, bestsellerem na rynku bezwykopowych napraw. 

STREET TO HOME - naprawa przyłączy bocznych metodą rękawa z kanału głównego.

 

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł

Robot frezujący - HC 60

Robot frezujący - HC 60
Robot frezujący - HC 60

Najsilniejszy robot frezujący w swojej klasie na rynku.

Wodno - hydrauliczny robot frezujący HC 60 to wielofunkcyjne urządzenie wykorzystywane do precyzyjnego frezowania w ciasnych przewodach rurowych. Wykorzystywany jest do prac związanych z frezowaniem betonu, wycinaniem korzeni, udrażnianiem zatkanych przewodów rurowych, czy też wycinaniem za głęboko wpiętych przyłączy. Robot HC 60 został zaprojektowany do prac w przewodach rurowych o średnicy DN 90 - DN 150. Dzięki swojej modułowej konstrukcji robot pokonuje kolana 45° w rurach DN 100 i 90° w rurach DN 150. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów robot charakteryzuje się duża mocą głowicy tnącej ( około 3,3 kW) co stawia go na pierwszym miejscu pod względem mocy wśród robotów zaprojektowanych do prac w przewodach DN 90 - DN 150. Całość prac związanych z frezowaniem jest prowadzona pod stałym nadzorem operatora, który dzięki wbudowanej kamerze ma stały podgląd na prowadzone prace. 

Wszędzie tam gdzie nie jest możliwe udrożnienie przewodu metodami tradycyjnymi, bądź koszty z tym związane są zbyt wysokie doskonale się sprawdza się robot frezujący produkcji IBG HYDRO TECH.

 

 

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł
  • nowość

Zabudowy robotów frezujących

Zabudowy robotów frezujących
Zabudowy robotów frezujących

Zabudowy robotów frezujących IBG HYDRO TECH występują typowo w dwóch konfiguracjach. Konfiguracja typu "Basic" jest to podstawowa wersja zabudowy, w której w skład wchodzą, pulpit sterujący, robot frezujący, mobilny bęben z przewodami wodno-elektrycznymi, mobilna myjka wysokociśnieniowa. Wersja "Basic" jest to rozwinięcie mobilnego zestawu frezującego, dzięki czemu zabudowane elementy systemu w samochodzie jesteśmy w stanie w łatwy sposób zdemontować i przenieść na plac budowy. Oprócz funkcji mobilności jest też zagwarantowany komfort pracy dla operatora jaki niesie ze sobą zabudowa w pojeździe. Drugim typem zabudowy jest wersja "Advance", która spełnia oczekiwania najbardziej wymagających. System Advance został zaprojektowany do ciężkich i długich godzin pracy na placu budowy. Oprócz wszystkich elementów z zabudowy "Basic" system został wyposażony w odrębny pulpit sterujący całym zestawem frezującym, bęben z napędem elektrycznym z przewodem zasilającym freza, myjkę wysokociśnieniową zasilaną elektrycznie i szereg elementów ułatwiających obsługę robota podczas długich godzin pracy.

UWAGA: IBG HYDRO TECH oferuje zabudowy na konkretne życzenie inwestora.

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł

Zestawy mobilne do frezowania

Zestawy mobilne do frezowania
Zestawy mobilne do frezowania

Roboty frezujące produkcji IBG HYDRO TECH występują w różnych konfiguracjach. W zależności od intensywności prac, czy też miejsc wykonywanej pracy producent oferuje zestawy mobilne, które w łatwy sposób można przenieść na plac budowy, do budynków, piwnic oraz miejsc do których dotarcie pojazdami jest nie możliwe. Zestaw mobilny składa się wówczas z pulpitu sterującego, robota frezującego, myjki wysokociśnieniowej i bębna z przewodami wodno-elektrycznymi.

 

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl