Producenci

Technologia UV

UV Equipment „to go” to szybki i łatwy sposób na renowację kanalizacji. Sam proces utwardzania, polega na foto inicjowaniu wrażliwego na promieniowanie UV materiału ...

Aktualności
Zapraszamy Państwa do działu aktualności. Dowiecie się na bieżąco o nowościach z zakresu nowoczesnych technologi do naprawy bezywkopowej.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

PAKEROKAPELUSZ - Naprawa Przyłączy

Urządzenie do montażu pakerokapelusza to niezwykle proste i skuteczne rozwiązanie skonstruowane do naprawy przyłączy. Przedmiotem naprawy mogą być wpięcia w trójnik pod kątem od 45 do 90 stopni rur o różnych średnicach. Naprawa a właściwie uszczelnienie przyłączy następuje poprzez wklejenie w trójnik specjalnej kształtki filcowej nasączonej żywicą. Dzięki bardzo elastycznej części sylikonowej wkładka pakerokapelusza wkleja się równomiernie w naprawiane przyłącza. 

Kształtkę pakerokapelusza można utwardzać parą, gorącą wodą lub sprężonym powietrzem

Paker pneumatyczny do kształtek kapeluszowych

Paker pneumatyczny do kształtek kapeluszowych
Paker pneumatyczny do kształtek kapeluszowych

Pakery do montażu kształtek kapeluszowych zostały zaprojektowane do uszczelniania przyłączy do kanału głównego. Pakery te  wyposażone są otwory przelotowe, które pozwalają na odpływ wody w czasie prac naprawczych dzięki temu możliwa jest uszczelnianie przyłączy bez  konieczności blokowania przepływu w rurociągu.

 

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl