Producenci

Technologia UV

UV Equipment „to go” to szybki i łatwy sposób na renowację kanalizacji. Sam proces utwardzania, polega na foto inicjowaniu wrażliwego na promieniowanie UV materiału ...

Aktualności
Zapraszamy Państwa do działu aktualności. Dowiecie się na bieżąco o nowościach z zakresu nowoczesnych technologi do naprawy bezywkopowej.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Tiger Twister

Tiger Twister
Tiger Twister

Tiger Twister to nowe rozwiązanie narzędzi Picote do pracy w najtrudniejszych warunkach. Innowacyjna konstrukcja tarcz frezujących oraz specjalnie zaprojektowane głowice wykonane z nowych materiałów pozwalają efektywniej wykonać zadanie tam, gdzie do tej pory było to bardzo trudne do zrealizowania.

Twistery Tiger zaprojektowane zastały do pracy przy otwieraniu przyłączy po wykonanej renowacji, usuwania  zapadniętych rękawów, zapraw wapiennych, cementu czy betonu. Nawet 100% wypełnienie rury betonem nie stanowi dla tego narzędzia problemu. Twister Tiger wykorzystywany jest w zakresie średnic od DN100 do DN200.

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł

Twister do betonu

Twister do betonu
Twister do betonu

To seria narzędzi Picote do pracy w najtrudniejszych warunkach. Gruba i ciężka tarcza frezująca oraz frezująca głowica doczołowa wymagają zastosowania podwójnych szczotek na wózku prowadzącym przez co narzędzia utrzymują się w centrum i są stabilne. Te Twistery zaprojektowane zastały do pracy z kamieniem, zaprawą wapienną, cementem czy betonem. Nawet 100% wypełnienie rury betonem nie stanowi dla tego narzędzia problemu. Twister współpracuje z maszynami Picote o wałku12 oraz18mm w zakresie średnic od DN100 do DN225.

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł

Twister do rękawa

Twister do rękawa
Twister do rękawa

To wersja Twistera stworzona do otwierania przyłączy po instalacji rękawa, posiada wymienne tarcze oraz głowice czołowe co wpływa na jego uniwersalne zastosowanie. Twister współpracuje z maszyną Picote z wałkiem roboczym 12mm i z możliwością pracy w zakresie średnic DN100 DN150 DN200.

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł

Twister Expres

Twister Expres
Twister Expres

Stworzony do bardzo szybkiego otwierania przykanalików po wykonaniu renowacji rękawem, Jest to jedyny Twister który współpracuje już z najmniejszą maszyną serii Picote - Mini Cleaner w zakresie DN50 i DN 70. Największy Twister - Twister Power Plus zaprojektowany został do pracy w dużych śrdnicach do DN 300 wyłącznie do urządzenia Maxi Power + z wałkiem roboczym 18mm

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl