Producenci

Technologia UV

UV Equipment „to go” to szybki i łatwy sposób na renowację kanalizacji. Sam proces utwardzania, polega na foto inicjowaniu wrażliwego na promieniowanie UV materiału ...

Aktualności
Zapraszamy Państwa do działu aktualności. Dowiecie się na bieżąco o nowościach z zakresu nowoczesnych technologi do naprawy bezywkopowej.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Robot Frezujący - HC 100

Robot Frezujący - HC 100
Robot Frezujący - HC 100

Najsilniejszy robot frezujący w swojej klasie na rynku.

Dwie kamery - kamera przednia i kamera perspektywiczna

Wodno - hydrauliczny robot frezujący  to wielofunkcyjne urządzenie wykorzystywane do precyzyjnego frezowania w ciasnych przewodach rurowych. Wykorzystywany jest do prac związanych z frezowaniem betonu, wycinaniem korzeni, udrażnianiem zatkanych przewodów rurowych, czy też wycinaniem za głęboko wpiętych przyłączy. Robot  został zaprojektowany do prac w przewodach rurowych o średnicy DN 100 - DN 200. Dzięki swojej modułowej konstrukcji robot pokonuje kolana 45° w rurach DN 150 i 67° w rurach DN 200. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów robot charakteryzuje się duża mocą głowicy tnącej ( około 4kW) co stawia go na pierwszym miejscu pod względem mocy wśród robotów zaprojektowanych do prac w przewodach DN 100 - DN 200. Całość prac związanych z frezowaniem jest prowadzona pod stałym nadzorem operatora, który dzięki dwóm wbudowanym kamerą ma stały podgląd na prowadzone prace. 

 

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł
  • nowość
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl