Producenci

Technologia UV

UV Equipment „to go” to szybki i łatwy sposób na renowację kanalizacji. Sam proces utwardzania, polega na foto inicjowaniu wrażliwego na promieniowanie UV materiału ...

Aktualności
Zapraszamy Państwa do działu aktualności. Dowiecie się na bieżąco o nowościach z zakresu nowoczesnych technologi do naprawy bezywkopowej.

Najszybsza metoda na bezwykopową renowację kanalizacji.

Bezwykopowa naprawa  kanalizacji z wykorzystaniem światła UV polega na wciągnięciu wykładziny z włókna szklanego nasączonej żywicą poliestrową  do przewodu poddawanego naprawie poprzez istniejące studnie kanalizacyjne. Tak wprowadzona wykładzina „ rękaw” jest następnie napełniana sprężonym powietrzem i ściśle przylega do ścian istniejącego kanału. Do wnętrza nowo zainstalowanej wykładziny zostaje wprowadzony zespół lamp świetlnych UV wyposażonych w kamery dzięki którym całość procesu jest na bieżąco monitorowana. Sam proces technologiczny utwardzania wykładziny inicjowany jest światłem ultrafioletowym. Metoda naprawy kanalizacji z wykorzystaniem światła UV jest w pełni kontrolowana i rejestrowana a sam proces instalacji przebiega sprawnie i szybko.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl