Producenci

Technologia UV

UV Equipment „to go” to szybki i łatwy sposób na renowację kanalizacji. Sam proces utwardzania, polega na foto inicjowaniu wrażliwego na promieniowanie UV materiału ...

Aktualności
Zapraszamy Państwa do działu aktualności. Dowiecie się na bieżąco o nowościach z zakresu nowoczesnych technologi do naprawy bezywkopowej.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Pakery pneumatyczne zostały zaprojektowane do napraw punktowych rurociągu. Wykorzystywane są do usuwania uszkodzeń na skutek przecieków, pęknięć, przesunięć i korozji. Naprawa polega na wprowadzeniu pakera owiniętego matą z włókna szklanego i żywic sylikatowych w miejsce uszkodzenia rurociągu. Prace przebiegają pod okiem kamery dzięki której dokładnie lokalizujemy miejsce uszkodzenia. Tak wprowadzony paker pompujemy sprężonym powietrzem dzięki czemu przylega on szczelnie do ściany rury wraz z matą naprawczą. Po utwardzeniu żywicy mata łączy się trwale z naprawianym rurociągiem w efekcie czego uzyskujemy statycznie nośną rurę. Po ukończeniu procesu utwardzania spuszczamy powietrze z pakera i wyprowadzamy go z naprawionego punktowo rurociągu.

 

Pakery wykonane są ze specjalnej, wzmocnionej gumy, która zapewnia doskonałe właściwości rozciągające i jest odporna na ścieranie. Wszystkie zainstalowane elementy są odporne na korozję.

Paker krótki

Paker krótki
Paker krótki

Paker krótki wykorzystywany są do napraw punktowych uszkodzonych rurociągów co zapewnia jego szczelność i wzmacnia sztywność obwodową. Pakery posiadają otwory przelotowe, które pozwalają na odpływ wody w czasie prac naprawczych. Paker wyposażony został obustronnie w szybkozłącze pneumatyczne, uchwyt do zaczepienia liny oraz zestaw kół regulowanych do łatwego przemieszczania się w przewodzie kanalizacyjnym. Długość efektywna pakera jest 600 mm w związku z czym nadają się do naprawy spoin naprawy rurociągu lub krótszych odcinków rurowych wraz z wprowadzeniem zbiorników ze stali nierdzewnej.

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł

Paker długi

Paker długi
Paker długi

Pakery długie zostały zaprojektowane do napraw punktowych rurociągu. Wykorzystywane są do usuwania uszkodzeń na skutek przecieków, pęknięć, przesunięć i korozji. Pakery te wyposażone są w szybkozłącze powietrzne i oczko dzięki któremu manipulacja pakerem w rurociągu nie stanowi problemu. Pakery długie nie posiadają otworów przelewowych i kółek prowadzących.

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł

Paker łukowy - 90°

Paker łukowy - 90°
Paker łukowy - 90°

Pakery Łukowe zostały zaprojektowane do napraw punktowych łuków rurowych. Dzięki odpowiedniej konstrukcji możliwa jest regeneracja łuków rurowych od 45° do 90°. Wykorzystywane są do usuwania uszkodzeń na skutek przecieków, pęknięć, przesunięć i korozji. Pakery te wyposażone są w szybkozłącze powietrzne i oczko dzięki któremu manipulacja pakerem w rurociągu nie stanowi problemu. Pakery te nie posiadają otworów przelewowych

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł

Paker elastyczny

Paker elastyczny
Paker elastyczny

Pakery elastyczne wykorzystywane są do napraw punktowych uszkodzonych rurociągów co zapewnia jego szczelność i wzmacnia sztywność obwodową.. Pakery posiadają otwory przelotowe, które pozwalają na odpływ wody w czasie prac naprawczych. Paker wyposażony został obustronnie w szybkozłacze pneumatyczne, uchwyt do zaczepienia liny oraz zestaw kół regulowanych do łatwego przemieszczania się w przewodzie kanalizacyjnym. 

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł

Paker do przyłączy domowych

Paker do przyłączy domowych
Paker do przyłączy domowych

Pakery do przyłączy domowych zostały zaprojektowane do napraw punktowych przyłączy. Wykorzystywane są do usuwania uszkodzeń na skutek przecieków, pęknięć, przesunięć i korozji. Pakery te wyposażone są w szybkozłącze powietrzne i oczko dzięki któremu manipulacja pakerem w rurociągu nie stanowi problemu. Pakery te nie posiadają otworów przelewowych

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl