Producenci

Technologia UV

UV Equipment „to go” to szybki i łatwy sposób na renowację kanalizacji. Sam proces utwardzania, polega na foto inicjowaniu wrażliwego na promieniowanie UV materiału ...

Aktualności
Zapraszamy Państwa do działu aktualności. Dowiecie się na bieżąco o nowościach z zakresu nowoczesnych technologi do naprawy bezywkopowej.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Filcowe kształtki kapeluszowe wykorzystywane są do uszczelnienia źle wpiętych lub uszkodzonych przyłączy bocznych do kanału głównego. Naprawa wykonywana jest z wykorzystaniem pakerów do kształtek kapeluszowych, na które instalujemy kapelusze filcowe nasączone uprzednio żywicą do pakerów. Tak przygotowany zestaw naprawczy jest wprowadzany do kanału głównego i pasowany w rozszczelnione przyłącze. Wszystkie prace są wykonywane pod okiem kamery dzięki czemu cały proces naprawczy jest w pełni kontrolowany.

Filcowe kształtki kapeluszowe

Filcowe kształtki kapeluszowe
Filcowe kształtki kapeluszowe

Oferujemy państwu kształtki kapeluszowe do napraw przyłączy bocznych w zakresie średnic DN 100 - DN 250. Kształtki kapeluszowe wykonane są z filcu o grubości 4 - 4,5 mm, o długości cylindra L=20 cm. W zależności od kątów wpięcia przyłącza w kanał główny wyróżniamy kształtki kapeluszowe których cylindry są szyte pod kątem 45° i 90°.

Na zapytanie oferujemy kształtki kapeluszowe o dowolnej długości cylindra

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl