Producenci

Technologia UV

UV Equipment „to go” to szybki i łatwy sposób na renowację kanalizacji. Sam proces utwardzania, polega na foto inicjowaniu wrażliwego na promieniowanie UV materiału ...

Aktualności
Zapraszamy Państwa do działu aktualności. Dowiecie się na bieżąco o nowościach z zakresu nowoczesnych technologi do naprawy bezywkopowej.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Nowość na rynku. Street to home  to innowacyjny sposób na renowację przyłączy kanalizacyjnych z kanału głównego. Cały proces realizowany jest z kanału głównego, dzięki czemu nie stanowi obciążenia dla użytkowników danego przyłącza a dla wykonawcy nie są już potrzebne zgody i odrębne ustalenie związane z możliwością wejścia na teren czyjejś posesji do wykonania prac naprawczych danego przyłącza.

Street to home - renowacja przyłączy z kanału głównego

Street to home - renowacja przyłączy z kanału głównego
Street to home - renowacja przyłączy z kanału głównego

Proces bezwykopowej naprawy przyłączy kanalizacyjnych metodą "Street to home" polega na wprowadzeniu elastycznej wykładziny filcowej nasączonej żywicą epoksydową z poziomu kanału głównego do przyłącza. Wprowadzenie wykładziny do przyłącza odbywa się z wykorzystaniem inwersji czyli wywrócenia wykładziny strukturą filcową w kierunku przyłącza poddawanego renowacji. Samo wprowadzenie wykładziny odbywa się z wykorzystaniem robota frezującego ze specjalnym kolanem kierunkowym do którego jest zainstalowana tuba inwersyjna. Całość prac jest wykonywana z 2 studzienek kanalizacyjnych, studni startowej z wykorzystaniem której wprowadzamy robota frezującego, który następnie podjeżdża do studni końcowej, w której jest instalowane kolano kierunkowe z tubą inwersyjną. Po sparowaniu dwóch elementów, robot wraca wraz z tubą inwersyjną w kierunku przyłącza, pozycjonuje się a następnie wykładzina zostaje wywinięta sprężonym powietrzem w kierunku przyłącza. Po wywinięciu wykładziny następuje proces utwardzania żywicy z wykorzystaniem pary wodnej, a końcówka tzw.     " cukierek" jest wyrywany mechanicznie dzięki czemu nie ma konieczności otwierania robotem frezującym utwardzonej wykładziny.

Dostępność: Zapytaj sprzedawcę

Cena: 0,00 zł
  • nowość
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl